Ordu Valisi Tuncay SONEL’in Kadir Gecesi Mesajı:

Rahmet ve mağfiret ayı olan mübarek Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz.

Feyiz ve bereketi bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, bizlere arınma ve bağışlanma fırsatı sunmaktadır. Allah’ın rahmetinin yeryüzünü kuşattığı Kadir Gecesi, tövbe kapılarının ardına kadar açıldığı müstesna bir gecedir.

Bu mübarek gecede yapılan dualarla gönül coğrafyamızda savaşlarla ve her türlü felaketlerle boğuşan, bunların acısını yaşayan ve yaralarını sarmaya çalışan bütün Müslümanların huzura ve mutluluğa kavuşmasını temenni ederim. Yüce Allah’ın birliğimizi ve dirliğimizi güçlü kılmasını, kin, nefret, kıskançlık gibi kötü huyların bizleri kendine esir etmemesini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin ve İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız tüm ibadetlerimizi kabul etmesini, bu gecede yapılan duaların İslam âleminin birlik ve beraberliğine, insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

HABER: ALİ YAZAN

Takip ET

Facebookta Twitterda WhatsApp Mesaj