Motokuryeye maganda şoku! Defalarca yumrukladı

İstanbul Ümraniye’de sipariş götüren bir motokuryenin, uzun farları yandığı için uyardığı otomobil sürücüsü trafik magandası çıktı. Uyarının ardından takibe başlayıp motorkuryenin önünü kesen maganda, motorundan bile inmeyen kuryeyi defalarca yumruklandı. Magandanın bir taraftan da tehditler savurduğu motorkuryenin magandaya karşılık vermediği o anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde sipariş götüren bir motokurye, uzun farları yanan otomobil sürücüsünü uyardığı için defalarca yumruklandı. O anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Maganda dehşeti, dün akşam 20.30 sıralarında Armağanevler Mahallesi’nde meydana geldi. İddialara göre, verilen adrese siparişi götürmek için yola çıkan motokurye trafikte otomobilin uzun farları yanan sürücüyü uyardı. Kendisini uyaran motokuryeye sinirlenen sürücü peşinden gitmeye başladı. Bir süre sonra otomobil sürücüsü motokuryenin önüne keserek araçta aşağıya indi.

TEHDİTLER SAVURUP, DEFALARCA YUMRUKLADI

Motokuryenin yanına gelen sürücü hiç konuşmadan defalarca yumruklamaya başladı. Otomobil sürücüsü bir yandan tehditler savururken bir yanda yumruklamaya devam etti. Bu sırada sokaktan geçen başka bir motokurye olayı görerek durdu. Motordan inen kurye meslektaşının yanına gelerek tarafları sakinleştirmeye çalıştı. Sürücü daha sonra otomobiline binerek sokaktan ayrıldı.

İŞ YERİNİN GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Otomobil sürücüsünün motokuryeyi defalarca yumruklaması bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde motokuryenin önünü kesen otomobil sürücüsü araçtan inerek motokuryeyi defalarca yumrukluyor. Olayı gören başka bir motokurye olay yerine gelirken, sürücü otomobile binerek ayrılıyor.

HABER: ÇAĞLAR ERTÜRK

Takip ET

Facebookta Twitterda WhatsApp Mesaj