KOVALAR’DAN SERT TEPKİ: “HESAP VERECEKLER!”

Gri pasaportla ilgili açıklama yapan DEVA Partisi Bingöl İl Başkanı Mikail Kovalar, “Hükümetin gölgesi ve zırhı altına girip Devletin malını, mülkünü ve arazisini ganimet gibi kendine ve çevresine tapu edenler ve etmeye çalışanlar, Devlet eliyle Devleti itibarsızlaştırmaya cüret edenler er geç yok saydıkları hukuk önünde hesap vereceklerdir” şeklindeki açıklamalarda bulundu.

Kovalar’dan sert tepki: “Hesap verecekler!”

“Belediye eliyle İnsan Kaçakçılığı” gündemine dair açıklamalarda bulunan DEVA Partisi Bingöl İl Başkanı Mikail Kovalar, hiç kimsenin devletten ve milletten üstün olmadığını belirtti.

Kovalar, açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“İnsan kaçakçılığı yapmak için tüm hazırlıklar, işlemler, görüşmeler ve isim listeleri hazırlanıyor ve sonradan da kötü niyet olduğunu düşünerek iptal edildiği deniliyor!

Kötü niyetin en baştan beri olduğu belediye personeli olmayan 47 kişinin listesi hazırlanırken belliydi..!

Belediyeler üzerinden Gri pasaportla yurt dışına gezi yapılıp yapılmadığını tüm ilçe ve belde belediyelerine kamuoyunu aydınlatmaları konusunda talebimiz olmuştu.

Açıklama yapma gereği duymayan belediye/ler önümüzdeki günlerde umarım sessizliğini bozmak zorunda kalmazlar!

Hükümetin gölgesi ve zırhı altına girip Devletin malını, mülkünü ve arazisini ganimet gibi kendine ve çevresine tapu edenler ve etmeye çalışanlar, Devlet eliyle Devleti itibarsızlaştırmaya cüret edenler er geç yok saydıkları hukuk önünde hesap vereceklerdir.

Bu şehir bir kaç korkağın binlerce cesuru susturan şehir değildir ve olamaz!

Hakkın ve hakikatin yanında olmak, milleti için var olan devletin tüm değerlerini korumak ve sahip çıkmak her bir vatandaşımızın asli görevidir.

Hiç kimse Devletten ve Milletten üstün değildir

HABER: SEDAT BOĞA TEMÜR

Takip ET

Facebookta Twitterda WhatsApp Mesaj