Biri caddenin ortasında göz göre göre diğeri ise markette sinsi bir şekilde taciz etti

İstanbul Bağcılar’da yaşanan olayda arkadaşına gitmek için yolda yürüyen 19 yaşındaki genç kız, saptığı yolda takip edildiğini hissetti. O sırada kendisini takip eden tacizci bir anda koşarak genç kızı önce taciz etti, sonra kaçarak uzaklaştı. Tüyler ürpertici bir diğer olay da Küçükçekmece’de yaşandı. Marketteki tezgahta ürün bakan küçük kıza yanaşan şahıs yaptığı tacizin ardından hiçbir şey olmamış gibi yaptığı davranışların kamera görüntülerine yansıması ise mide bulandırdı.

Habertürk’ten Emrah Doğru’nun haberine göre, İstanbul Bağcılar’da, arkadaşına gitmek için yolda yürüdüğü sırada, kendisini takip eden sapık tarafından tacize uğrayan 19 yaşındaki genç kız, o an korkuyla çığlık atarak yardım istedi. O anı anlatan A.Z. “Olayın şokuyla bağırdım biri beni duysun diye ama kimse yoktu. Kimse beni duymadı.” dedi.

TEK KURBAN O DEĞİL!

Olaya duyarsız kalan insanların yardımına koşmadığı sırada yabancı uyruklu bir kadının kendisine yardım edip muhtarlığa yönlendirdiğini belirten genç kız polise başvurdu. Karakolda olayın ilk kez yaşanmadığını, daha öncede bu şekilde taciz olaylarının meydana geldiğini öğrenen A.Z. “Bir bayanla da karşılaştım. Ona da aynı şeyi yapmış. Eli ayağı titriyordu. Seri tacizci yani” diye konuştu.

“GERİ ÇEKMEYECEĞİM”

Olayın hala şokunda olan ve sokağa çıkarken endişeli olduğunu belirten A.Z. “Beni taciz eden, yarın öbür gün bir başkasına aynı şeyi yapacağı için ben kesinlikle çıkması taraftarı değilim şikayetimi geri çekmeyeceğim.” dedi.

MAHKEMECE TUTUKLANDI

Güvenlik kameralarına yansıyan taciz anlarını ve bölgedeki diğer kameraları tek tek inceleyen Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü, şüpheli için özel bir ekip kurdu. Kısa sürede şüpheli yakalandı. Polisin ifadesini aldığı M.T. suçunu kabul etti. ‘şeytana uydum’ diye konuşan şahıs çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

MARKETTE KÜÇÜK KIZI TACİZ ETTİ

İstanbul Küçükçemece’de ise mide bulandıran bir olay yaşandı. Küçük bir kız gittiği markette tacize uğradı. Kız çocuğunu taciz eden sapık ise olayın ardından market raflarına bakma numarası yaptı ama o numara işe yaramadı. B.Y tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Sefaköy’de iki küçük kız markete gitti. O sırada küçük kızlara yaklaşan B.Y isimli adam, elindeki çanta ve yüzündeki maske ile küçük kızı taciz etti! Marketin güvenlik kameralarına yansıyan olay sayesinde yakalandı…

YANLIŞLIKLA ELİ DEĞMİŞ(!)

Korkuyla geri çekilen küçük kız neye uğradığını şaşırdı ama B.Y raflara bakar gibi numara yaptı. Marketin güvenlik kameralarına yansıyan taciz anı sayesinde yakalanan kişi, ifadesinde: “yanlışlıkla elim değdi” dedi. B.Y, çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KISKIVRAK YAKALANDI

Marketteki tacizci Marketin güvenlik kameralarına yansıyan olay sayesinde yakalanarak cezaevine gönderildi.

HABER: HAKAN ATAK

Takip ET

Facebookta Twitterda WhatsApp Mesaj